• : 0505 470 90 00
ÇLK Reklam Ltd. Şti. - Osmangazi, Bursa

Firma Hakkında

ÇLK REKLAM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ; 

     2011 yılında Bursa da kurulmuş ve halen faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız İnternet ortamında reklam, ilan hizmetleri ve E-ticaret yapmaktadır. Mühendislik hizmetleri olarak da madencilik ve harita alanında doğrudan veya bu konu ile ilgili diğer firmalarla birlikte mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

     Turizm ve ihracat firmalarımızın  bir organizasyon içerisinde özellikle İngilizce olarak  firmalarını, otellerini, tesislerini, ürünlerini ve hizmetlerini İngilizce alan adları altında dünyaya tanıtabileceği tanıtım ve reklam sitelerinin bugüne kadar yeterince yapılmamış veya hiç yapılmamış olduğunu ve sektörleriyle ilgili İngilizce alan adlarının da kullanılmadığını arama motorlarından yaptığımız sorgulamalar da gördük ve bu web sitelerini açmaya karar verdik. Öncelikli olarak ilgili alan adlarını satın alıp bu sitelerimizi oluşturmak için gerekli çalışmalara başladık. Gelecekte her sektör için bunların sayısını arttırmayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. 

      Ayrıca; Bizde iki yıl önce başlayan tespih tutkusunu e-ticarete de dönüştürmek istedik. Bunu gerçekleştirmek için de Tespihçi Abi ve Tesbihçi Abi markalarımızı oluşturduk ve bu markalarımıza ait web sitelerimiz ile sosyal medya sayfalarımızı açtık. Markalarımızı, alanında herkesin bildiği ve güvenli alışveriş yaptığı markalar haline getirmek amacındayız. Bu markalarımız, "Türk Patent ve Marka Kurumu" tarafından 16.05.2020 tarihinden itibaren koruma altına alınmıştır.

     Misyonumuz :

     Dünya standartlarında gelişen reklamcılık ve tanıtım teknolojilerine uygun örnek projeler üretmek, ürettiği projeler ile İnternet Reklamcılığı ve E-Ticaret konusunda gittikçe gelişen reklam, ilan, organizasyon ve E-Ticaret firması olmaktır.

      Vizyonumuz :

     İnternet ortamında firmalarımızın ürünlerini, hizmetlerini, ticaretlerini ve firmalarını bulundukları yere, ülkemize ve tüm dünyaya tanıtıp, iç ve dış ticaret potansiyellerine katkıda bulunacak ortamlar oluşturmak ve geliştirmektir.

29.05.2020

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21/A

Bursa / Osmangazi

Mesaj Formu

QR Code