• : 0505 470 90 00
Mesafeli Taşıma Sözleşmesi

Mesafeli Taşıma Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Sayın Firma Yetkilisinin Dikkatine: Sitemizde Kayıtlarınız ve Üyeliğinizin Onaylanması İçin, Lütfen ; Üyeliğinizi Firmanızın adı ile Kurumsal Üyelik tercihi yaparak oluşturunuz ve üyeliğinizi firmanızın kurumsal web sitesine ait olan bir e-posta adresi (örneğin: iletisim@firmaadınız. com) ile yapınız. Bunu yaptıktan sonra da Ayrıca; Kayıtlarda belirttiğiniz firmanıza ait kurumsal GSM numarasından +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp iletişim numaramıza üyelik, kayıt veya ilan oluşturduğunuz sitemizin adı(SorBak) ve firmanızın adı ile birlikte yetkilisi olarak kendi adınız ve soyadınızın da belirtildiği bir yazılı mesaj göndererek üyelik onay, kayıt onay veya ilan onay talebinizi iletiniz. Bunları yapmadığınız taktirde ve e-posta ile GSM iletişim bilgileriniz kayıtlarınızda belirttiğiniz ile aynı olmaması durumunda üyeliğiniz ile oluşturmuş olduğunuz firma ve ilan kayıtlarınız onaylanmaz ve bir hafta sonra da silinir. Bunu sitemizin, ziyaretçilerimizin ve sizin de güvenliği için kayıt öncesinde ve sonrasında da bir güvenlik şartı olarak gerekli ve zorunlu görüyoruz.

******* Sertifikalı web sitesi olmayan firmalar SorBak. com a Kurumsal Üyelik yapamaz.

****** ETBİS de Kaydı Bulunmayan E-Ticaret Siteleri, E Ticaret Siteleri Kategorisine Kayıt Yapamaz.

         E Ticaret Siteleri Kategorisine Kayıt Olacak Firma Siteleri ; Kayıt Formunda Firma Adı Yerine Site Adını (Domain Adını başında www: veya, https: olmadan) yazmalıdır.

******* Turizm İşletmesi Belgesi Olmayan Oteller, Tatil Köyleri ve Kampingler Sitemize Üye Olamaz ve Sitemizde İlan ve Reklam Veremez! 

******* A, B veya C Grubu Türsab Belgesi Olmayan Seyahat Acentaları Sitemize Üye Olamaz ve Sitemizde İlan ve Reklam Veremez!


Bilgilerinize arz ederiz.

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK

Değerli Ziyaretçimiz, Lütfen!... Sitemize üye olmadan önce aşağıda bulunan  sitemize üye olmak, reklam ve ilan verme şartlarımızı okuyunuz.

FATURASIZ VE PAZARLIK USULÜ ÜYELİK, REKLAM, DOPİNG, VİTRİN VE İLAN SATIŞIMIZ YOKTUR!.... 

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı veya Banka Kartı ile Ödeme ALINMAMAKTADIR VE YAPILMAMAKTADIR!.. Kredi ve Banka Kartı bilgileriniz ve şifreleri ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞLERİNİZİ oluşturma ve ödemesini yapma sırasında bizim için gerekli değildir ve bizim tarafımızdan da hiç bir zaman sorulmaz ve istenmez. 

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞİ ÖDEMELERİNİZİ, aşağıda belirttiğimiz BANKA HESABIMIZA mobil hesabınızdan, bankamatikten, bankalarınız dan, Ziraat Bankaları Şubelerinden veya PTT den HAVALE / EFT yaparak ödeyebilirsiniz.

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN siparişleri için tek ödeme yönteminiz " BANKA HAVALESİ " dir. Banka veya Kredi Kartı bilgileriniz ve Şifreleri sitemiz üzerinde kullanılmaz. Firmamız tarafından da hiç bir zaman size sorulmaz ve sizden istenmez.

ÜYELİK, REKLAM, İLAN DOPİNG VE VİTRİN SİPARİŞ talebinizi SorBak.com üzerinden tamamlandıktan sonra sipariş bilgilerinizi, sistem üzerinden otomatik olarak verilen sipariş numaranız ile birlikte 0505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımız üzerinden bize bildiriniz. WhatsApp dan bildirilmeyen siparişlerine cevap verilmez!  DİKKATİNİZE !....  Yukarıda açıklanan siparişleriniz için firmamızın  ( 0505 470 90 00 ) no.lu GSM ve WhatsApp hattından başka hiç bir iletişim hattı yoktur. Güvenliğiniz için başkalarına itibar etmeyiniz ve başka numaralar ile iletişime geçmeyiniz. Telefon rehberinize ve WhatsApp iletişim hattınıza 0505 470 90 00 No.lu  GSM iletişim hattımızı "ÇLK REKLAM" adıyla kayıt etmeyi UNUTMAYINIZ!.

Yukarıda açıklanan siparişleriniz ile ilgili olarak firmamızın, ( 0505 470 90 00 ) nolu GSM hattından  " ....... nolu siparişiniz firmamız tarafından onaylanmıştır." şeklinde ONAY mesajı gelmeden, kesinlikle banka hesabımıza ÖDEME YAPMAYINIZ! Banka hesabımız aşağıda açıklanmıştır.

ONAY Mesajımızı aldıktan ve sonrasında da siparişinizin ödemesini yaptıktan sonra, ÖDEME DEKONTU GÖRÜNTÜSÜ VE FATURA DÜZENLEME BİLGİLERİNİZİ ( Adınız Soyadınız, T.C. Kimlik No veya Firma İseniz Firma Adı, Vergi Dairesi ve Vergi Numarası ile Fatura Adresinizi eksiksiz olarak) +90505 470 90 00 no.lu WhatsApp hattımızdan bize iletiniz! Ödemeniz aşağıda açıkladığımız banka hesabımızda görüntülendikten sonra siparişiniz veya siparişleriniz yayına alınır ve E-Faturası da düzenlenip e-posta adresinize gönderilir.

SorBak.com da yer alan üyelerin veya ziyaretçilerin oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan üyeye veya ziyaretçiye aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından SorBak.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Üyelerimizin, ziyaretçilerimiz ve müşterileri ile arasında ki uyuşmazlıklar da ve mahkemelerde SorBak.com ve yöneticileri taraf olarak gösterilemez. Taraflar sorunlarını ve uyuşmazlıklarını kendi aralarında halletmek zorundadır.

Sitemiz kullanıcıların birbirleri ile olan arasındaki her türlü anlaşmazlıklar da KAYITLI ÜYE FİRMANIN bulunduğu yerdeki ARABULUCULAR, MAHKEMELER VE İCRA DAİRELERİ YETKİLİDİR! 

Tarafımıza karşı yapılan hukuksuzluk durumlarında, sitemizin kötü niyet ve kötü amaçla veya sahtekarlık, dolandırıcılık ve benzeri gibi amaçlar için de kullanılması halinde cezai ve hukuki her konuda BURSA MAHKEMELERİ ve İCRA DAİRELERİ YETKİLİDİR.

CANLI DESTEK için  her gün saat 10.00 - 18.00 arasında 0505 470 90 00 no.lu GSM hattımızı arayabilirsiniz.

BANKA HESABIMIZ HAVALE/EFT BİLGİLERİ: ( Dikkatinize!.. Bundan başka banka hesap numaramız yoktur.)

T.C. ZİRAAT BANKASI

Şubesi:    Ulucami / BURSA Şubesi

Şube Kodu:   677

Hesap No:    94024848-5001 

IBAN NO:    TR34 0001 0006 7794 0248 4850 01

Hesap Adı:   ÇLK REKLAM ORG. LTD. ŞTİ.

Sitemiz, SorBak.com da reklam, ilan, doping, vitrin ve üyelik paketi siparişi verip, bunların alışverişini yapan üyelerimiz bu "Mesafeli Satış Sözleşmesi" şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.


04.O1.2024

ÇLK Reklam Org. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No: 75557

Adres: 

Yeşilova Mah. Küçükçamlıca Sk. No:21-A Osmangazi/BURSA

Posta Kodu: 16250

Şirket Müdürü

Mustafa ÇELİK